Teie kõige suurem vigastus larbilt

Vaba vestluse ja tagasiside nurgake

Moderaator: Jakob

Mis on sinu keskmine vigastuste arv ürituse kohta?

1 või vähem
32
78%
2-4
7
17%
5-8
0
Pole hääli
8-10
1
2%
11 või rohkem
1
2%

Hääli kokku : 41

PostitusPostitas Turmakoll » Esmaspäev Sept 15, 2008 2:21 pm

Ma võin nüüd küll vist au ja uhkusega öelda, et mul üleeile, Pööripäeva mängul, löödi üldises rüseluses põlv liigesest välja, nii et jalg oli kõver nagu kuldikusi, ja nüüd olen kümneks päevaks kipsis. Eks näis, kas keegi trumpab üle...
Olgu veel mainitud, et nelja aastase rauaga löömise praktika jooksul pole mul ühtegi nii tõsist vigastust olnud ja larbilt pole siiani üldse peale paari kriimu midagi saanud.
Ilmaruumi tühjus on lõputu ja inimesele antud võimalus täita see oma nägemustega.
Kasutaja avatar
Turmakoll
Seersant
Seersant

PostitusPostitas portugal » Esmaspäev Sept 15, 2008 2:27 pm

Mina sain pööripäeval üle pika aja jälle 1 sinika põlve peale, aga see jääb vist turmakolli vigastusele alla. :P Ma loodan, et turmakoll saab jala kiiresti terveks.
Kasutaja avatar
portugal
Seersant
Seersant

Tegelane: Mortis Freienthalis

PostitusPostitas Rathiorn » Esmaspäev Sept 15, 2008 6:33 pm

mulle virutati kilbiga ylevalt alla niimodi et prilliklaas kildudeks ja silmaalune lõhki ja paistes. Aga turma vigastus oli koige tosisem minu teada.
Rathiorn
Reamees
Reamees

Tegelane: Narmacil Losson
Koda: Eowélith

PostitusPostitas Dan » Esmaspäev Sept 29, 2008 8:57 pm

Räägi Turmakoll mismoodi sa selle vigastuse said ?

Minul on ka viimasel ajal pidevalt mingi teema jalgadega. Ometi turnin vähemalt 4-5 korda nädalas tellingutel ringi ning kõõlused-liigesed omast arust suht igatpidi sisse töötatud aga ikka õnnestub kellelgi end mulle nii peale kukutada et miski ära venib. Või siis SH08-l õnnestus kivisel pinnal paarist kohast suht valusaks väänata (aga need kes kaljuronimisega tegelevad oskavad siinkohal rohkem rääkida, sest noh, puupulkadel turnimine on kahtlemata klass nõrgem tegevus).
Dan
Foederati
Foederati

PostitusPostitas Turmakoll » Pühapäev Okt 05, 2008 12:21 pm

Dan kirjutas:Räägi Turmakoll mismoodi sa selle vigastuse said ?

See oli linnuselahingus, hoop tuli äkki ja väljastpoolt nägemispiirkonda, nii et ei tea, kas keegi lõi või hüppas otsa. Raks käis ja jalg oli viltu all. Kümme päeva olin kipsis, nüüd saan kõndida, aga valus on trepist käia ja kükitada ning põlvitada hästi ei saa.

Mul on ka viimasel ajal liigestega üldiseid probleeme, hakkavad valutama kui väga suurt koormust saavad jne. Eks see tule vist vanusest.
Ilmaruumi tühjus on lõputu ja inimesele antud võimalus täita see oma nägemustega.
Kasutaja avatar
Turmakoll
Seersant
Seersant

PostitusPostitas haldir » Reede Apr 17, 2009 3:49 pm

ühes trennis juhtus ,et koperdasin auro kummide otsa vend veel lükkas ka ja virutas mõõgaga. selle tulemusel lendasin peaga vastu kivi põrandat õnneks "laste sõppra" vaja ei läinud :lol:
haldir
Tsivilist

PostitusPostitas Kusti » Esmaspäev Mai 11, 2009 6:37 pm

Paar päeva pärast mütofesti vennaga kodus veheldes õnnestus vennal oma mõõgakäepidemega mulle vastu käelaba nii ,et kaks kämblaluud murdusid. Pärast oli kaks nädalat käsi kipsis.
kes oma mõõgad atradeks taovad künnavad varsti kellegi teise põlde
Kusti
Foederati
Foederati

Re: Teie kõige suurem vigastus larbilt

PostitusPostitas Briku » Esmaspäev Juul 08, 2013 6:46 pm

Saadud ka igasuguseid lööke pähe ja mujale . Ükskord löödi vastu nina nii tugevalt , et nina oli tuim . Viimasel suurel lahingtreeningul kukksuin põlve katki .
Briku
Noorsõdur
Noorsõdur

Eelmine

Mine Jututuba

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline