Jüriöö 2010

Avalikud ja mujalt pärit uudised, kuulutused ning teadaanded

Moderaator: Jakob

PostitusPostitas Katzenminze » Kolmapäev Apr 21, 2010 3:20 pm

KAs on teada, kus see aasta meil telgid on? KAs linnuse taga või seal parklas? (Vabandust, kui see juba kuskilt läbi on käinud)
Katzenminze
Vanemreamees
Vanemreamees

PostitusPostitas Bernard » Kolmapäev Apr 21, 2010 5:42 pm

VG telgib linnuse taga metsas ja kui seal pole piisavalt ruumi siis osaliselt linnamäel. Telke lambi kohtadesse ärge palun pange - tegutseme organiseeritult.

((Veendunud alkohoolikud peavad paraku ja ilma naljata, karjääris telkima. Võetagu arvesse.))
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Êl eria e môr, ohtakyaro elendi
Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

Amet: Nõukogu liige
Tegelane: Ghildorien Thurundil
Koda: Haralas

PostitusPostitas Bigwell » Kolmapäev Apr 21, 2010 9:41 pm

Paluti, et annaks teada kes läheb ühistranspordiga ja millal.

Noh mina ja paar sõpra lähme Jüriööle reede hommikul. Lahkume Tallinnast hommikul 7.46 rongiga, mis on Tallinn - Tartu kiirliin. Kohale jõuab see Jõgevasse 9.50. Sealt liigume edasi jala umbes 5-7 km(pole meeles kui pikk ma see on) ning olemegi kohal.

Pilet maksab II. klassis 105 EEK-u

Nii et kui keegi viitsib reede hommikul minna ja nats kõmpida siis vedagu end kohale. Jõgevas saaks sellisel juhul kokku Jaama maja küljepeal kus on väike trepp mis viib töötaja ruumidesse(vist). Ootame seal semudega 10.10-ni

Tagasi läheme sama moodi pühapäeval kas 14.37 või 17.55 rongiga, olenevalt millal liikuma hakkame pühapäeval.

Selline on minu plaan ning tulgu kes ei oska ise minna.

Kui kellelgi on veel midagi tead vaja helistagu numbrile 55 68 28 38
Me peame otsustama mida meile antud eluajaga teha.
Bigwell
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Ril-Galas

PostitusPostitas Bernard » Kolmapäev Apr 21, 2010 10:19 pm

PAKKIMINE

Varustuse laadimine ja pakkimine toimub homme - Neljapäeval.

Paarutame erinevate ladude vahel ja tõstame kola peale. Abi oleks vaja. Plaanime nad läbi sõita järjekorras: Tammsaare, Kalamaja, Laulupeo, Lubja.

Kõige rohkem oleks vaja abi Tammsaare teel, sealt tuleb peale kõige suurem ja raskem kola. Ning Laulupeo tänava - sealt tuleb peale kõige rohkem kola.l

Kavatsen minna Tammsaarde kusagil kell 2-3 päeval ja vaadata, et kõik jubinad/vidinad oleksid olemas. Sellega läheb paar tundi ja mul oleks vaja appi vähemalt 2 inimest.

KES SAAVAD TULLA APPI LAADIMA !! Helistage mulle homme kui vabanete.

(Või saatke mulle tänase õhtu jooksul, privaatsõnumiga, kellaaeg mis kellast saaksite tulla ja enda telefoni number).

---

Kohalesõit

Mina sõidan Tallinnast välja, Reede hommikul kella 7-8 paiku. Kassinurmes plaanin olla kusagil kell 11 ja kohe toimetama hakata.

TÄHELEPANU! Kes jõuvada kohale varem - pange oma telgid ja asjad ajutiselt linnuse taha metsa - sams olge valmis selleks, et kui ma jõuan siis tuleb neid liigutada.

Kui viibite territooriumil, olge viisakad, ärge lagastage ja ärge tehke ülemäärast lärmi.

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Bernard » Neljapäev Apr 22, 2010 2:32 pm

Tuletage veelkord enda inimestele meelde - korralikud magamiskotid ja lisariided kaasa - reede öösel vastu laupäeva lubab isegi kerget miinuskraadi!

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas eellu » Neljapäev Apr 22, 2010 7:32 pm

Kas on võimalik, et keegi liigub laupäeva hommikul 7:46 tallinnast rongiga(sain aru, et rongile pidi korraldajate buss vastu tulema) või viitsib ühe tsiki käekõrvale hääletama võtta hommikupoole? Muide mul on telgis ka üks vaba koht(või kaks) kui keegi ei viitsiks mind oma telki pressida :P
eellu
Tsivilist

PostitusPostitas Bernard » Reede Apr 23, 2010 4:59 am

Asun mõne tunni pärast teele. Seega foorumit ega maile enam ei loe. Kui on mingi VÄGA pakiline asjaolu, siis helistage.

Ah jaa

1.

Kes vähegi viitsib võiks juuksegeeli/vahtu ja kammi kaasa võtta (kõlbab kõige odavam variant). Läheb vaja - kohapeal selgitan.

2.

Kes tuleb ühisbussiga otse kassinurme ja vähegi viitsib võib vanu ajalehti kaasa võtta. Läheb vaja - kohapeal selgitan.

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Arukaev » Pühapäev Apr 25, 2010 10:11 pm

Pildimaterjalist ei ütleks ära :)
Arukaev
Noorsõdur
Noorsõdur

PostitusPostitas Bernard » Esmaspäev Apr 26, 2010 2:24 pm

Suur tänu kõigile vanadele ja uutele kes te viitsisite koos meiega selle ürituse raames rabeleda.

Äärmiselt positiivne on näha ka uut ohvitserkorpust peale kasvamas. Teile võib päris julgelt vastutust ja vabadust anda.

Erilised tänud kõigile kes aitasid ehitada/lammutada kaitserajatisi ning korrastada varustust. Paljud teist ületasid end minu silmis taaskord, tehes rohkem ja paremini kui teilt nõutud. Avaldan kiitust.

Kõik noorsõdurid kes on ka enne seda Jüriööd mõnel mängul VG ridades osalenud võib ülendada reameesteks.

---

Mina pilte ei teinud. Kes tegi, palun riputage need üles mingisse sellisesse kohta kus ka laiem vaatajaskond neile ligi pääesb ning pange viited siia.

Veelkord aitäh kõigile. :god:

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Kaljukotkas » Esmaspäev Apr 26, 2010 3:07 pm

Tänan samuti ka omaltpoolt kõiki, kes ennast kohale vedasid ja ürituse laabumisele kaasa aitasid, kuid kõige enam tänan omaltpoolt ja arvan, et sel juhul ka kõikide teiste pool Bernardi, kes tegelikult muutis selle nädalavahetuse meile niivõrd nauditavaks ja mõnusaks ürituseks.
Aitäh.
Kasutaja avatar
Kaljukotkas
Vanemseersant
Vanemseersant

Koda: Ulring

PostitusPostitas Mari » Esmaspäev Apr 26, 2010 4:35 pm

Omaltpooltki tänan kõiki väga huvitava meeldejääva ürituse eest. Järgmine kord jälle :wink:
Mari
Nooremseersant
Nooremseersant

Tegelane: Anathiel Galweth
Koda: Eowélith

PostitusPostitas portugal » Esmaspäev Apr 26, 2010 4:36 pm

Heihopsti!
Sain sellelt ürituselt kõige vägevama larbipohmaka ever.
Tänab siis kõikki, kes meid üle ei lasknud ja kohale tulid. Väga vägev üritus oli. Suured tänud meie vaffale juhile Allanile, tänu kellele see lööming tuli just nii vägev nagu ta tuli.

Paar Rakvere VG klõpsu on siin http://picasaweb.google.com/10562717947 ... urioo2010#

Parimat F
Kasutaja avatar
portugal
Seersant
Seersant

Tegelane: Mortis Freienthalis

PostitusPostitas Idhren » Esmaspäev Apr 26, 2010 5:07 pm

Omade plusside ning miinustega jäi siiski üritus positiivsele poolele, tänud neile, kes selle selliseks muutsid ning kummardus ehitajatele ning muidu staabile. Väga suure töö tegite ära:)!
Reamees jäi ka rahule oma jaoülema korraldustega ning see kord töötas jaoelu (info liikus ilusti ja mingeid probleeme ei tekkinudki) hästi.

EDIT: Vanemreamees jäi rahule:D
Kasutaja avatar
Idhren
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Eleazar Darc
Koda: Caliomir

PostitusPostitas Bigwell » Esmaspäev Apr 26, 2010 7:26 pm

"See oli just nagu 300"

Tõesti tõesti mäng oli minu jaoks ülimalt hea. Kohale jõudsin reede hommikul ning siis sai terve reede kuni umbes 1-ni öösel ehitatud värava ette seda kaitse ehitist. Sellega sai jätkatud ja laupäeva lõunani kuid midagi halba öelda ei ole. Oli väga mõnus niimoodi rahulikult ehitada.

Mängu osa oli üüpris kõva. Minu põhiline ülessane oli hoida koos teiste paavidega värava juures mehi tagasi ning mul tekkis tõesti filmi"300" tunne siis kui nad olid kuumades väravates. Meid oli sealt ülimalt raske maha võtta kuna lüüa on ju teadu pärast ju paavi kilpi hoidvale mehele eestpoolt raske ja kuna meist mööda eriti ei saadud siis hoidise me seal kõvasti inimesi tagasi. Neid tuli aina uuesti ja uuesti, aga meie hoidsime vastu. Siinkohal avaldan suurt kiitust kõigile kes mängisid värava juures odadega ning viskasid kive, sest just see oli see mis neid maha lõi, kuna ega meil polnud palju aega eestlasi lüüa, pidime neid ikka tagasi hoidma ning ülakehasid kaitsma. Vahepeal sain aga kahuks vigastada ning pidin minema endal haava ravima.

Samal ajal aga tekkis läbimurre paremalt poolt värava torni ning siis pidi sinna minema ja lööma. Seal tuligi minu lõpp. Neid oli juba selleks ajaks kui ma kohale jõudsin kuskil poolteist kuni kaks persetäit ning seal läks asi kuumaks.

Kui siis tagasi ravitsejate juurde sai tagasi mindud nägin ka kuidas langes meie värav. Põhjus oli minu arust see et meie paavi jaole mindi tagant kallale ja sellega tekkis läbimurre.

Kahuks küll kaotasime, aga minul küll mingit kurbust ei ole, lõbu ja löömingut sai küll ja veel.

Suur tänu kõigile vastastele kes ründasid värava kaudu ja meile tegevust andsid. xD
Me peame otsustama mida meile antud eluajaga teha.
Bigwell
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Ril-Galas

PostitusPostitas Himfana » Esmaspäev Apr 26, 2010 11:22 pm

Väga lahe oli. Konkreetselt ülikõva. Paavidega väravaaugus olla oli tõsiselt kõva kogemus. Meile sai ka väga tubli jaoülem määratud, kes muidu staatilistest paavianitest päris hästi liikuva jao tegi. Tänud korraldajatele, Allanile ja Oskarile.

Vrm. Saul
Kasutaja avatar
Himfana
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Himfanaion Galendhel

EelmineJärgmine

Mine Uudised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist