DRACHENFEST 2011

Avalikud ja mujalt pärit uudised, kuulutused ning teadaanded

Moderaator: Jakob

PostitusPostitas Bernard » Neljapäev Jaan 06, 2011 1:23 am

Jah see tõesti juhtub, et ka mina ja Nele oleme minemas. (Mis teeb praeguseks kokku 7 vishnat)

Tasuda saab muide ka lihtsalt pangaülekandega ilma igasuguseid kaarte omamata. Kui olete rahvusvahelisi makseid teinud siis saate ka sellega hakkama, dracheni kodukal kõik vajalikud rekvisiidid olemas

Kes satub siiski hätta võib minuga ühendust võtta.

Registreerige ennast punasesse leeri!
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Êl eria e môr, ohtakyaro elendi
Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

Amet: Nõukogu liige
Tegelane: Ghildorien Thurundil
Koda: Haralas

PostitusPostitas Chloe » Esmaspäev Jaan 10, 2011 1:36 am

Tarat..taraaa...
Esimesed 5 piletit on käes- olen 10.-14. jaanuar Tallinnas, Jürgen ja Hans, võtke minuga ühendust, et piletid kätte saada. Võtan Tallinnasse kaasa. 53 035 616.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Chloe » Pühapäev Mai 08, 2011 8:23 pm

Toimus väike muudatus: Jürgen Kerni asemel tuleb Jaanus Pulk.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Bernard » Teisipäev Juun 14, 2011 9:33 pm

Palun andke endid näole!

Arutada on järgmised punktid:

1. Transport

Kuna soodusbusse pole saadud peame tõenäoliselt rentima mikroka ja siis on meil nagu üks koht ka üle (enamik mikrokaid on 7+1) seega üht inimest veel kampa vaja. Otsuseid tuleb vastu võtta.

2. Relvad ja kilbid!

Kas teeme või tellime (kilbid kindlasti teeme/võtame olemasolevad) ja kui teeme siis kes teeb ja kus teeb.

3. Kostüümid

Mida ja kuidas, võiks nagu head olla aga samas ühes stiilis. Variante?

4. Tegelaste loomine

http://www.drachenfest.info/fileadmin/u ... on_5_0.pdf

inglise keelsed reeglitõlked on laias laastus siin. Arutame variante tegelaste loomiseks.

Kuidas rahaga kõigil on? Mingi 200.- eurot per nägu läheb üsna varsti vaja, võibolla rohkemgi.
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Êl eria e môr, ohtakyaro elendi
Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

Tegelane: Ghildorien Thurundil
Koda: Haralas

PostitusPostitas LJT » Teisipäev Juun 14, 2011 11:34 pm

Kostüümide osas käin välja idee, et oleks kaks komplekti. Üks, mida kannaks päeval, kui ringi seikleme ja lahingut lööme, ning teine, õhtul ja/või vabamal ajal kanname.

Lahingkostüüm võiks olla:
all mustad riided (näiteks mustad linased püksid ja särk oleks sobivad ning mugavad)
VG tabard (välja paistmiseks peaks kindlasti olema uus disain, sest Drahhenil on teisi vana VG tabardi disainiga)
turvis

Õhtukostüüm meestele:
Pilt
särk on valgest puuvillasest, püksid mustast linasest (kerge pruunika varjundiga), kuub mustast sametist, selle varrukad mustast siidist, punased ääred punasest siidist.

Kaks komplekti nö õhtukostüümi on hetkel õmblusel mulle ja Aurinile materjali kuluga ca. 45-50 eurot.

Kilbid võiks olla need samad aktiivid, mis olid riidega kaetud ja bofferdatud ning kasutasime Sotahuutol. Kas see boffer ja riie on alles?
Kasutaja avatar
LJT
Vanemseersant
Vanemseersant

Tegelane: Haran Sérgon
Koda: Elil-Gandir

PostitusPostitas Katzenminze » Neljapäev Juun 16, 2011 2:48 am

[[ Kustutatud. ]]
Viimati muutis Katzenminze, Pühapäev Juun 19, 2011 12:33 pm, muudetud 1 kord kokku.
Katzenminze
Vanemreamees
Vanemreamees

PostitusPostitas Aurin » Reede Juun 17, 2011 12:26 pm

Nagu ma aru saan on meil tulemas rahaline toetus millega on võimalik valmistada kostüüme, kilpe ja mõõku, kuid eeldus on, et tegevus toimub Tartus ja on avatud noortele, kes saaksid mingeid 1 gene ja tabardeid kõrval teha.

Kas on ettepanekuid millal ja millist varustust valmistada?
Kasutaja avatar
Aurin
Vanemseersant
Vanemseersant

Tegelane: Hallathangion Gilfinder

PostitusPostitas Aurin » Laupäev Juun 18, 2011 1:20 pm

Mina ja Jaanus kaalusime kergelt endale silmade henna stiilis tegemist. Ent see mõte tundub kahtlane, kuna ei jää vist piisavalt tume ja kestab 2-3 nädalat
Kasutaja avatar
Aurin
Vanemseersant
Vanemseersant

PostitusPostitas FitzChivalry » Laupäev Juun 18, 2011 1:55 pm

Vaadates seda kavandit-joonistust, tuli mul tegelikult pähe vaid üksainus mõte... See ilmselt tapab meid seal. Mõelge nüüd viimase paari nädala peale ja kujutage nüüd samu ilmaolusid lõuna pool ehk võimendatuna. Päike kütab metsikult. Ja siis vaadates seda "seiklemisriietust" kardan ma et varrukad on lihtsalt veidi liiast. Aga ikkagi liiga palav.

Keda veel veenda on vaja, siis et no, kas rahvas teab võrkriidest sooja pesu mõtet? Talvel. Kui sa paned sinna peale mõne riide, jäävad sellised sooja õhu sopikesed, mis insuleerivad sind suurepäraselt külma eest. Ja nüüd kujutlege end panemas kõige alla teisi riideid.. kama kaks, mis need on. Nende peale suur ja raske rõngassärk, mille katavad täielikult varrukad. Ma usun, et insuleerivaid soojasopikesi pole meil ca. 30-40 kraadises kuumuses küll vaja. Tõmbab kohe saunaks ära.
Sellelt joonistuselt näen ma veidi midagi liiga tummist suvelahingute jaoks.

Kuid muidu olen ma mõttega päri küll, et õhtuks ja muuks ajaks mingi vabam lodevam riietus, hea laia lõikega (õhuline) linane särk.

----------------------

Relvade ja kilpidega... ilmselt oleks vaid Tartult kõigi varustuse valmistamise palumine ülekohtune. Seega arvan ma, et kui varustada meid piisava informatsiooniga sobiva ajaaugu kohta, millal workshop tuleb, siis ei ole ka Tallinnal erilisi ettekäändeid viilida. Tegemist on nende endi varustusega ometi.

Ja veidikese asjaliku juhendamisega mõne palju talvi näinud inimese poolt usun, et suudame püsti panna pisikese, kuid kvaliteetse päkapikutöökoja.

-----------------------

Ja kostüümidega... ega meil ka õhtune riietus ühesugune pea olema? Seega kui äkki võib tülitada rohkem innovatiivseid inimesi seda uue ja suvisema tabardi kavandiga, mille võiks siis siia üles panna. Siit vaadaku kõik kes kust omale riiet ja õmbleja suudavad hankida.. Või siis pöörduda kellegi poole kes siin ütles, et neid valmistada võib.

------------------------

Kui jääb mure et me õhtul ka liiga ühesugused ei ole ja võiksime olla, võiks minumeelest organiseerida toredad Natsionaal-sotsialistliku partei stiilis käepaelad (ümber õlavarre - õlavarrepaelad?), mis oleks siis punase asemel mustad ja millel ilutseks VG märk. Seega kõik teaksid (ka veidi mõduga liialdanud kuked) kust kindla peale luuki saab.

Kuigi ma ei tea kui efektiivne see jääb, on mul alati mingi fetiš nende õlavarrepaeltega olnud. Või siis äkki näiteks lahingukostüümi juurde see. Või ma enam ei tea isegi.

Ma kerin tagasi magama nüüd.

Hans
Kasutaja avatar
FitzChivalry
Vanemreamees
Vanemreamees

PostitusPostitas Aurin » Esmaspäev Juun 20, 2011 12:57 am

Hans sa said vist natuke valesti aru.

Teisel teemal. Vaatasin sellist asja nagu 1autorent ja seal vähemalt on olemas 7 kohalised väikebussid, kus on tõesti ilmselt vähem ruumi jalgu liigutada, ent on päris palju soodsamad. Seega poleks meil vaja ka 8. sõitjat.
Kasutaja avatar
Aurin
Vanemseersant
Vanemseersant

PostitusPostitas Chloe » Teisipäev Juun 21, 2011 6:10 pm

Transport:
Minul ükskõik, kas võtame 7kohalise või 7+1 või 8+1 minibussi (Allan lubas transaga tegeleda, aga teiste ideed on igati vajalikud).
Ilmselt sõidame 2 päeva, et autojuhid saaks ka välja puhata, st teeme ühe ööbimise. Kahjuks ei turistita, sest see nõuab lisa bensiini ja rendikulu.
KUi on 1 või kaks kohta autos rohkem, on meil 2 VABA KOHTA!!!!!!!!
SEEGA, KES MÕTLEB VEEL KAASA TULLA, ANDKE KIIRELT TEADA!!!!

Riietus:
Kui mul meeles, uurin 22.06, kas meile rahad tulnud. KUi on, palun Pulgal (või tema naiskal ;) ) välja arvutada, palju meie jaoks riiet vaja ja ostame ära, tallinlastele saadame kanga pealinna. Igaüks vaatab ise, kuidas õmmeldud saab, aga et oleks korralik!

Riietuse osas nõustun Terase arvamusega. Pikkade varrukatega kuuega hakkab palav. Pooldan alla punast linast särki ja musti pükse, sest ilmselt sinna peale ma rohkem kui tabard ja turvis midagi ei taha. Aga lepin ka musta linase pluusiga.
Kuuega nii, et siin saab mängida, Pulk ja Aurin võivad teha kuue punaste varrukatega ja see teeb sama välja kui mina lasen teha punase pluusi ja varrrukatega musta kuue. Niiet vaielda ja kakelda pole vaja.
Õlal punast triipu ei poolda, idee järgi võiks seal kunagi olla auastmed, mis mustal põhjal punased (aga see iseenesest pole oluline).

Toit:
Niih, Allan ostab hulgilaost meile ühise toidu, et ruumiga kokku hoida, et odavamalt saada, seega saatke talle ps oma erisoovidega toidu osas, saab ka need asjad odavamalt, ja vaatab üle et minu shokolaad tervet autot ei hõlmaks.

Olen Tartus tagasi 11ndal ja sellest ajast peale võime hakata tegema ühiselt asju, üksi tuleb laiskus peale.

Koos on võimalik teha nahast jala ja käekaitsmeid (naharaha küsin), kilpe, riideid, jms relvi. Viime tegemisega kokku ka Tartu VG kilpide lõpetamise jms nokitsemisega, mis vaja teha.
Kui keegi tallinlastest tahab ööbida, siis väikese hulga puhul mahutab kodudesse ära, suure hulga puhul saab ööbida Anne Noortekeskuses.

Lateksmõõgad tehakse ilmselt Tallinnas, kuigi Allani transpordi Tartusse saab katta.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Aurin » Kolmapäev Juun 22, 2011 4:14 pm

LJT kirjutas:Lahingkostüüm võiks olla:
all mustad riided (näiteks mustad linased püksid ja särk oleks sobivad ning mugavad)
VG tabard (välja paistmiseks peaks kindlasti olema uus disain, sest Drahhenil on teisi vana VG tabardi disainiga)
turvis

Ehk siis lahing/seiklus/päevane riietus võib vabalt olla lühikeste/ilma varrukateta ja kätkeb endas essensiaalselt ainult VG tabardidt, mis võiksid olla uue disaini järgi ja tumedaid(musti) riideid

LJT kirjutas:Õhtukostüüm meestele:
särk on valgest puuvillasest, püksid mustast linasest (kerge pruunika varjundiga), kuub mustast sametist, selle varrukad mustast siidist, punased ääred punasest siidist.

Õhtukostüüm on pikade varukatega juba selle pärast hea, et kui igasugused putukad ründavad või on juhuslikult jahedam ilm. Teiseks näevad pikad varukad soliidsemad välja.

Punastele varukatele olen ma siiski tugevalt vastu meelestatud. See oleks lihtsalt natuke liiga klounilik:

Pilt

Õlakute kohapeal võiks olla paguni kinnitus koht, ja pagunitel endal punased ääred. Kiire visand paintis
Kasutaja avatar
Aurin
Vanemseersant
Vanemseersant

PostitusPostitas Chloe » Laupäev Juun 25, 2011 12:00 pm

Aurin kirjutas: Ehk siis lahing/seiklus/päevane riietus võib vabalt olla lühikeste/ilma varrukateta ja kätkeb endas essensiaalselt ainult VG tabardidt, mis võiksid olla uue disaini järgi ja tumedaid(musti) riideid

]

Mina arvan, et valged, treenimata õla/käsivarred, karvased kaenlaalused võiks peita pika varruka alla.
Punasest pluusist mul ükskõik, ei pea kõik tegema, vb lasen teha ise ühe prooviks/näidiseks, mida võin ka mujal larpidel kanda.
Kas teil juba ka mõni kostüüm valmis, et vaadata, kuidas välja näeb? Praegu müüme kõik siin laskmata karu...
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Aurin » Esmaspäev Juun 27, 2011 10:59 pm

Nüüd on nii, et mõõkadega hakkab vaikselt juba natuke põlema, kui me tahame need ise valmistada (mina tahaks, sest ühesugused VG mõõgad oleks üliawsome). Seega nagu ma aru saan sõltub kõige rohkem Allanist. Vahest ta saaks pakkuda välja kuupäevad millal saaksime Workshopi teha ja siis valime sealt välja kõige populaarsemad?

OFFTOPIC: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002417778039
Kasutaja avatar
Aurin
Vanemseersant
Vanemseersant

PostitusPostitas FitzChivalry » Laupäev Juul 02, 2011 9:20 pm

Siuke tunne, et kusagilt lugesin siin nagu oleks plaan kaasa võtta VG kilbid? Aktiivid?

Nendega on nagu selline asi et minumeelest on nad veidike liiga õhukesed ja äkki peaks midagi tiba toekamat olema kaugel Saksamaal suures lahingumöllus.

Juhtunud küll ja küll et kilpidele tulevad juba Jüriöö ja Pööripäeva väikestes kokkupõrgetes kahtlased praod ja kostab vaikne ragin. Ei usu, et on väga aktuaalne kaotada mängu esimesel päeval kilp ja ülejäänud aja vahtida lolli näoga.

Muidugi muudab paksem vineer kilbid veidi raskemaks, aga lohutan ennast sellega, et egas Drachenfestile igasugune 'makaronipoiss' ka nüüd ei roni ja usun VG käerammu. Kuid tundub see mulle kahtlaselt hädavajalik. Või on selle asemel mõni muu vastumeede, millest ma pole teadlik?
Kasutaja avatar
FitzChivalry
Vanemreamees
Vanemreamees

EelmineJärgmine

Mine Uudised

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline