Põhjala Pööripäev 2011

Avalikud ja mujalt pärit uudised, kuulutused ning teadaanded

Moderaator: Jakob

Põhjala Pööripäev 2011

PostitusPostitas Bernard » Reede Aug 05, 2011 4:41 pm

Põhjala pööripäeval saabub sügis,
armeed ulgtuulena tormavad üle maa,
mehed kui lehed puult langevad igaveseks.

Ole see, kes seisab,
kelle lipp kõrgeimas tornis tervitab kord kevadet!

Põhjala Pööripäev toimub
09. - 11. Septembril, 2011. aastal
Jõgeva lähistel, "Kassinurme" mütopargis

Mängu koduleht (ja registreerumine): http://www.ancalagon.ee
Üldine arutelu: http://www.dragon.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=12261

Ole kutsutud oh vapper sõjamees ja sina laulu- ning lugudelooja. Suured teod saavad sündima, kui taas kord suvi kolletub sügiseks ja mõõgad välguvad Põhjala taevas.
Viimati muutis Bernard, Esmaspäev Sept 12, 2011 11:11 am, muudetud 1 kord kokku.
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Êl eria e môr, ohtakyaro elendi
Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

Amet: Nõukogu liige
Tegelane: Ghildorien Thurundil
Koda: Haralas

PostitusPostitas Bernard » Reede Aug 05, 2011 8:56 pm

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Bernard » Neljapäev Aug 18, 2011 5:27 pm

VG juhtkonna ühehäälsel heakskiidul, juhib ja kordineerib Põhjala Pööripäeval kõike VG'ga seotut (nii ettevalmistuses kui lahinguväljal) Karl Mädamürk.

Tema pädevusse jääb ka vajadusel piirkondlike koordinaatorite määramine/kinnitamine ning lahinguväljal allohvitseride määramine.

Küsimuste ja ideedega saab Karli poole pöörduda telefonil 51 20 687

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Bernard » Pühapäev Aug 28, 2011 12:45 am

VG motivatsiooniposter pööripäevale?

http://www.ancalagon.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=1

Äkki mõtlete midagi välja ja teete valmis? Paar päeva on selleks veel aega enne kui hilja postitada.

VG regamine on kuidagi kesine olnud.

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Idhren » Teisipäev Aug 30, 2011 4:55 pm

Ee, pmst, ma siis reageerisin sellele reklaamplakati asjale VG foorumis, et Pimeduse leeril võiks ka midagi olla. Kuna sellega oli kiire ja mingit fotosessiooni mina ei korraldanud igatahes, siis tegin käsitsi. Et see on lihtsalt minu reaktsioon ja panus, et ma teen tegelt ka midagi:D Kuna ma arvasin, et otsene vishna on veits vale (rohkem nagu pimeduse leer nd shiz), siis panin lihtsalt meie elemente veits. Et mis arvamus? Ja mingit loosunglauset ma ka pole välja mõelnud enne veel.

http://4.bp.blogspot.com/-AY4anej4Lo0/T ... 25BCks.JPG
Kasutaja avatar
Idhren
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Eleazar Darc
Koda: Caliomir

PostitusPostitas Tigu » Teisipäev Aug 30, 2011 11:58 pm

Pilt on ju päris kena, eriti veel kui arvestada, et keegi pole alternatiiviga välja tulnud.
Loosunglause on aga minuarust ilmselge: ,,Come to the Dark side - we got cookies'' :D
Tigu
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Deledor
Koda: Ulring

PostitusPostitas Aurin » Kolmapäev Aug 31, 2011 11:52 am

Mulle meeldib pilt väga ja see on minumeelest väga hea plakat, eriti veel välja käidud hüüdlausega "Tule!" Kuid see lause kehtib ainult siis, kui vaatan neiu ülemist poolt, nii, et rindu näha pole. mitte et mulle rinnad ei meeldi, kuid antud kontekstis tunduvad natuke pealetükkivad ja keha võib-olla natuke proportsioonist väljas. Seega panen ette Katta alumine pool suure hüüdlausega:TULE!
Kasutaja avatar
Aurin
Vanemseersant
Vanemseersant

Tegelane: Hallathangion Gilfinder
Koda: Elil-Gandir

PostitusPostitas Elaviel » Kolmapäev Aug 31, 2011 5:22 pm

Tegin oma variandi ka ja panin Facebooki.... Seal olev Kaspari variant on ka äge!
Elaviel
Vanemreamees
Vanemreamees

PostitusPostitas Bernard » Pühapäev Sept 04, 2011 10:08 pm

Registreerumiste ja maksmiste nimekiri, dragoni foorumis uuendatud. Hetkeseisuga on mängule registreerunud 98 osavõtjat.

Tuletan kõigile meelde, et toitlustuse nimekirja saamiseks on täna ja homme viimane aeg registreeruda JA MAKSTA.

Mängul saab ka kohapeal ja ilma registreerumista maksta ent siis tasute osalustasu (5 EUR) ainult mängu, mitte toidu eest. Kõik kes õigeks ajaks makstud ei saa - veenduge, et teil on isklik toidumoon kaasas sest ühsitoidu nimekiri läheb lukku.

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Bernard » Teisipäev Sept 06, 2011 4:18 am

Järjekordne registreerimisnimekirja uuendus:

http://www.dragon.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=12261#p222881

Ja veidi statistikat

Registreerunud on kokku 121 osalejat. Keskmine vanus 18,79.

Pimeduse leeri on registreerunud ~60 osalejat, keskmine vanus 18,37
Valguse leeri on registreerunud ~40 osalejat, keskmine vanus 18,87
Palgasõduriteks on registreerunud ~20 oslajeat, keskmine vanus 19,71

Loomulikult tuleb arvesse võtta, et tegemist on eelregistreerumistega ning lõplikud numbrid ja täpsed jaotused selguvad kohapeal.

Samas kui leeride/grupeeringute juhid arvavad, et see jaotus on ebaõiglane siis on teil asjade korrigeerimiseks veel 2-3 päeva aega värbamisega tegeleda ;) sest:

Mängule võib ka registreerumata tulla ja väravas osalustasu maksta, kuid toidunimekiri on suletud!

Kiire KKK sellega seoses:

Ma olen registreerunud aga pole veel maksnud!

Siis sa paraku enam ühistoidu nimekirja ei saa. Pole midagi hullu, võta kaasa isiklik toit ja 5 EUR'i sissepääsuraha, mille maksad kohapeal.

Ma ei ole veel registreerunud aga tahan ikkagi tulla (või otsustan viimasel hetkel)!

Aga palun! Tule lihtsalt kohale ning võta mängule kaasa isiklik toit ja 5 EUR'i sissepääsuraha, mille maksad kohapeal.

Ei, ma tahan ikka kindlasti ühistoitu! Olen nõus kasvõi rohkem maksma!

Kahjuks ei ole see võimalik. Köök peab oma asjad ja toidukogused eelnevalt hankima ja läbi arvutama. Praegu on juba liiga hilja seda numbrit muuta. Järgmisel aastal pead lihtsalt varem maksma. Maksetähtaeg on olnud kõikides infokanalites üleval kuu aega.

Ma ei ole ühistoidu nimekirjas. Kas ma joogivett (k.a. toidu valmistamiseks) ikka saan?

Jah, saad. Joogi- ning isikliku toidu valmistamise vesi on kõigile vabalt kättesaadav. Ning kui köögis võimalik on saab seda vett seal võibolla ka mugavalt soojaks lasta.

Kui kellelegi kes toidunimekirjas pole, see 5 EURi suurune sümboolne osalustasu (mis ikkagi maksta tuleb) tõesti problemaatiline on siis võite minuga ühendust võtta, oma rasket elu kurta ja sellest vabastus saada. Aga peame ikka meeles, et toit pole kaugeltki ainus kulutus mis Pööripäeva korraldajad tegema peavad. ;)

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

PostitusPostitas Bernard » Neljapäev Sept 08, 2011 12:07 am

Minu viimane postitus enne mängu.

Sõidan juba täna (neljapäev 08.09.11) kassinurmele, jõuan sinna küll õhtul suhteliselt hilja ent seda mõttega, et hommikul varakult alustada. Kõik abilised või mängijad kes on nõus aitama ja reedel (09.09.11) varakult või varem jõuavad - helistage mulle kui kohal olete - 55 632 698.

Viimased asjad mida mängijatele tahan südamele panna:

Alkohol ja alaealised - ei taha näha ega kuulda purjus alaealistest sellel üritusel. Kui te olete alla 18a. vanad siis ärge võtke alkoholi kaasa ning ärge plaanige joomist Pööripäeval! Ma tõesti ja päriselt saadan purjus (ka kerges joobes) alaealised ürituselt koju ära. Grupijuhid - ootan teie koostööd selle vältimisel!

Alkohol ja täiskasvanud - teie kohus on jälgida, et teie jooming läbuks ei muutuks. Kui teie seltskonnas on alaealisi siis ärge andke neile alkoholi, kui need alaealised on purjus siis teavitage mind sellest kohe. Kui ma satun peale seltskonnale kus on joobes alaealisi siis saadan ma terve seltskonna koju.

Ma ei taha kehtestada Pööripäeval kuiva seadust aga veel vähem tahan ma probleeme Jõgeva politseiga. Seega minu avaldus on järgmine: "Kui sina, sinu grupp või selle liikmed tulevad Pööripäevale selleks, et ennast õhtul purju juua, pole te teretulnud!"

Kuna tegu on suurema üritusega, ON kohale oodata õhtust/öist politseivisiiti - ja neid ei huvita kes te olete või miks te purjus olete. Korraldajad ei hakka seisma ega vastutama ühegi purjutaja eest!

Ma eeldan ja ootan selle probleemi ennetamisel/lahendamisel kõigi grupeeringute juhtide ja muude autoriteetsete isikute igakülgset koostööd ja abi!

Alla 16 aastased mängijad - palun võtke kaasa paber, kus on kirjas, teie nimi, lapsevanema või hooldaja nimi ning lapsevanema või hooldaja telefoninumber. See ei ole vajalik kui lapsevanem või hooldaja või tema poolt määratud täiskasvanu on teiega üritusel kaasas.

Korraldajad ei võta endale vastutust alaealiste eest mängul. Kui teiega midagi juhtub või kui te seadust rikute siis lasub kogu vastutus lapsevanemal kes teid üksinda sellele üritusele lubas.

Need karmid sõnad möödas, soovin kõigle suurepärast ja lõbusat Pööripäeva, ilm on reedel küll kergelt vihmane ent laupäev-pühapäev tõotavad tulla ilusad:

http://ilm.ee/jogeva/

Võtke kaasa piisavalt sooje riideid kuna õhtud on juba jahedad. Isegi müts, kindad ja sall pole kurjast ning muudavad olemist kindlasti mugavamaks.

Kohtumiseni Kassinurmes.

Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

Mine Uudised

Kes on foorumil